Politechnika Wrocławska - Studium Doktoranckie

Forum dyskusyjne

Zapraszamy do udziału w dyskusji na oficjalnym forum studiów doktoranckich PWr.
Na forum wypowiadają się również pracownicy Działu Nauczania.

Szukam współlokatora do mieszkania

Witam wszystkich,

Jestem doktorantem II roku na W10 i poszukuję osoby chętnej do współdzielenia pokoju 2 osobowego w 3 pokojowym mieszkaniu.

Mieszkanie przy Skwierzyńskiej nieopodal skrzyżowania Gajowickiej i Zaporoskiej. Pokój 18 m2, widny, w pełni umeblowany (stół, krzesła, rozkładana kanapa, łóżko oraz meblościanka). Mieszkanie rozkładowe, do dyspozycji wspólna kuchnia i łazienka z prysznicem i pralką. Okolica cicha jak na centrum. Blisko do sklepów Fresh Market, Biedronka, T&J, nieco dalej CH Borek. Okolica dobrze skomunikowana. W pobliżu przystanki autobusowe A, 126, 127, 144 oraz tramwajowe 4, 5, 11, 14, 24, 2, 6, 7, 17, 20. Do rynku piechotą ok. 15 minut. Wokół tereny zielone. W promieniu 2 km Park Grabiszyński oraz Aqua Parku Wrocław. Średnia miesięczna opłata to 560 zł za wszystko. Obowiązuje kaucja 375 zł. Właściciel to sympatyczny człowiek, niewtrącający się do życia lokatorów. W mieszkaniu, w osobnych pokojach zamieszkają jeszcze dwie sympatyczne, niekonfliktowe, niepalące, pracująco – studiujące dziewczyny.

Zainteresowanych zdjęciami odsyłam pod niniejszego linka: http://olx.pl/oferta/pokoj-2-osob-375zl-oplaty-zaporoska-skwierzynska-od-01-07-CID3-IDfXV3j.html

Parę słów o mnie: Jestem człowiekiem raczej spokojnym. Sporo czasu poświęcam na pracę na PWr. Czas wolny spędzam na rowerze i/lub w pobliskich górach (Ślęża, G. Wałbrzyskie, Śnieżnik, R. Janowickie). Na pewno nie należy spodziewać się po mnie epickich imprez, cenię sobie za to dobre towarzystwo i rozmowę na mniej lub bardziej poważne tematy. Poszukuję osoby niekonfliktowej i niepalącej. Tel. kontaktowy: 500 22 11 96.

Musisz się zalogować, by napisać odpowiedź.


Powrót